Mobilná aplikácia UGO Očistný pôst

Nechajte sa sprevádzať UGO Očistným pôstom a urobte pre seba maximum.

 
Denné správy k UGO Očistnému pôstu a relaxačné meditácie Deepaka Chopru na každý deň na stiahnutie. 

Aktualizovaná verzia aplikácie bude bude na stiahnutie najneskôr od 12.10. 2020 v App Store a Google Play. Hľadajte ikonku s logom UGO (UGO Očista).

 

 

Po uhradení celej sumy za UGO Očistný pôst dostanete na e-mail, ktorý ste uviedli pri registrácii, užívateľské meno a heslo do mobilnej aplikácie. Po ich zadaní sa prihlásite do mobilnej aplikácie a získate osobný prístup k celému obsahu.

 Mobilná aplikácia vás prevedie deň za dňom celým 9-dňovým programom. Tešiť sa môžete napríklad na odporúčaný jedálniček a recepty na každý čistý deň alebo rozpis zeleninových a ovocných štiav a smoothies pre dni UGO Očistného pôstu. V priebehu programu vás budeme zásobovať krátkymi správami s odporúčaniami, ktoré vám pomôžu úspešne absolvovať program.

 V aplikácii nájdete aj obľúbené relaxačné meditácie Deepaka Chopru. Pätnásťminútové meditácie majú blahodarné účinky: pôsobia na posilnenie imunity, zníženie náchylnosti k zápalom alebo zmiernenie negatívnych účinkov stresu. Sú nielen relaxačným zážitkom pre myseľ, ale zároveň všestrannou inšpiráciou. Ukážkovú meditáciu si môžete v mobilnej aplikácii vypočuť už teraz.

 

UGO Očistný pôst  - zoznámte sa.

Tu zadajte svoje užívateľské meno a heslo, ktoré vám prídu automaticky na e-mail po úhrade UGO Očistného pôstu.

Vaša denná dávka informácií k UGO Očistnému pôstu .

Kto je Deepak Chopra

Deepak Chopra je americký lekár indického pôvodu, spisovateľ a uznávaná svetová autorita v oblasti výživy, zdravého životného štýlu a osobného rozvoja. Deepak pôsobí tiež ako lektor a školiteľ. Teší nás a veľmi si vážime to, že sa Deepak spojil s našou značkou UGO a zostavil pre ňu každodenné 15-minútové relaxačné meditácie. www.deepakchopra.cz

 

Poučenie a všeobecné obchodné podmienky

Podmienky spracúvania osobných údajov

Zloženie UGO Očistného pôstu

Prijímame platobné karty

GoPay
Podľa zákona o používaní ERP je predávajúci povinný vyhotoviť pokladničný doklad k prijatej tržbe v elektronickej registračnej pokladnici, ktorý sa zároveň zaeviduje v systéme e-kasa. V prípade, ak predávajúci nemôže z dôvodu prekročenia hraničnej doby odozvy zaevidovať prijatú tržbu v systéme e-kasa, je povinný uložiť dátovú správu v on-line registračnej pokladnici a zaslať ju do systému e-kasa najneskôr do 48 hodín od prvého pokusu o jej zaslanie.