Mobilná aplikácia UGO Očista

Urobte si počas Očisty čas aj na upratanie mysle

Denné správy k UGO Očiste a relaxačné meditácie Deepaka Chopru na každý deň na stiahnutie.

Vyskúšajte! K dispozícii na stiahnutie pre App Store a Google Play vo vašom mobile. Hľadajte ikonku:

 

Po uhradení celej sumy za UGO Očistu dostanete na e-mail uvedený pri vašej registrácii do programu UGO Očista prihlasovacie meno a heslo do mobilnej aplikácie. Po ich zadaní do prihlasovacej časti mobilnej aplikácie získate svoj osobný prístup k celému obsahu aplikácie.

Mobilná aplikácia UGO Očista vás prevedie deň za dňom celým 9-denným očistným programom. Tešiť sa môžete napríklad na odporúčaný jedálniček na každý deň nebo rozpis štiav počas dní UGO Očisty. V priebehu očistných dní vás budeme zásobovať krátkymi správami s odporúčaniami, ktoré vám pomôžu ľahšie prejsť náročným programom.

Do programu UGO Očisty sme zaradili aj špeciálne relaxačné meditácie Deepaka Chopra. Budete mať možnosť prečistiť si nielen svoje telo, ale aj myseľ pri 15-minútových meditáciách, zostavených špeciálne na každý deň UGO Očisty. Veríme, že tieto meditácie budú nielen relaxačným zážitkom pre vašu myseľ, ale zároveň pre vás budú v mnohých smeroch inšpiráciou. Upratovanie tela totiž začína hlavou. Ukážkovú meditáciu si môžete v mobilnej aplikácii vypočuť už teraz.

Mobilná aplikácia vám ako novinku každý deň tiež ponúkne inšpiráciu pre podporu duševnej pohody, ktorá spolu so zdravím tela a mysle tvorí základ nášho zdravia.

UGO Očista - zoznámte sa.

Tu zadajte svoje užívateľské meno a heslo, ktoré vám prídu automaticky na e-mail po úhrade UGO Očisty.

Vaša denná dávka informácií k UGO Očiste.

Kto je Deepak Chopra

Deepak Chopra je americký lekár, spisovateľ a uznávaná svetová autorita v oblasti výživy, zdravého životného štýlu a osobného rozvoja. Deepak pôsobí tiež ako lektor a školiteľ vo všetkých spomenutých oblastiach. Teší nás a veľmi si vážime, že Deepak sa zapojil do spolupráce na programe UGO Očista a zostavil špeciálne relaxačné 15minútové meditácie na každý deň UGO Očisty. Užite si ich naplno! www.deepakchopra.cz

Poučenie v programe UGO Očista

Zloženie UGO Očisty

Prijímame platobné karty

UGO Očista - preverené odborníkmi

Wellnesia - zdraví nás baví

GoPay
Podľa zákona o používaní ERP je predávajúci povinný vyhotoviť pokladničný doklad k prijatej tržbe v elektronickej registračnej pokladnici, ktorý sa zároveň zaeviduje v systéme e-kasa. V prípade, ak predávajúci nemôže z dôvodu prekročenia hraničnej doby odozvy zaevidovať prijatú tržbu v systéme e-kasa, je povinný uložiť dátovú správu v on-line registračnej pokladnici a zaslať ju do systému e-kasa najneskôr do 48 hodín od prvého pokusu o jej zaslanie.