Meditácie

Súčasťou UGO Očistnému pôstu jsou aj obľúbené relaxačné meditácie Deepaka Chopru. Pätnásťminútové meditácie majú blahodarné účinky: pôsobia na posilnenie imunity, zníženie náchylnosti k zápalom alebo zmiernenie negatívnych účinkov stresu. Sú nielen relaxačným zážitkom pre myseľ, ale zároveň všestrannou inšpiráciou.

Meditáciu na každý deň nájdete v Sprievodcovi v sekcii Ďalšie odporúčania a meditácie, ktorý je dostupný po zadaní prihlasovacieho e-mailu do programu UGO Očistný pôst. 

Ukážkovú meditáciu si môžete vypočuť už teraz tu:

Kto je Deepak Chopra

Deepak Chopra je americký lekár indického pôvodu, spisovateľ a uznávaná svetová autorita v oblasti výživy, zdravého životného štýlu a osobného rozvoja. Deepak pôsobí tiež ako lektor a školiteľ. Teší nás a veľmi si vážime to, že sa Deepak spojil s našou značkou UGO a zostavil pre ňu každodenné pätnásťminútové relaxačné meditácie. www.deepakchopra.cz

 

Poučenie a všeobecné obchodné podmienky

Podmienky spracúvania osobných údajov

Zloženie UGO Očistného pôstu

Prijímame platobné karty

GoPay
Podľa zákona o používaní ERP je predávajúci povinný vyhotoviť pokladničný doklad k prijatej tržbe v elektronickej registračnej pokladnici, ktorý sa zároveň zaeviduje v systéme e-kasa. V prípade, ak predávajúci nemôže z dôvodu prekročenia hraničnej doby odozvy zaevidovať prijatú tržbu v systéme e-kasa, je povinný uložiť dátovú správu v on-line registračnej pokladnici a zaslať ju do systému e-kasa najneskôr do 48 hodín od prvého pokusu o jej zaslanie.